Obec Záluží
Záluží
Obec Záluží
Záluží

Vítejte na našem novém webu!

Návod na internetový katalog knihovny Záluží

Clavius REKS

Jak jinak najít vstup do systému nebo dalších knihoven?

Dejte si do vašeho internetového vyhledávače slova: knihovna Záluží a vyberte si z nabídky On-line katalog Záluží a jste u nás na návštěvě.

Pokud váš vyhledávač nenajde Záluží, můžete zadat knihovna Příbram, napravo nahoře vstoupíte kliknutím na katalog Clavius.

Ve spodní části je soubor: Katalogy knihoven REgionálního Knihovního Systému Příbram = REKS: Březová, Čenkov, Drahlín, Felbabka, Chaloupky, Chrást, Jesenice, Kamýk nad Vltavou, Klučenice, Kotopeky, Lešetice, Lety, Lhota u Příbramě, Lochovice, Malá Hraštice, Milešov, Mníšek pod Brdy, Mořinka, Nalžovice, Nečín, Nedrahovice, Neumětely, Ohrobec, Osek, Ostrov, Petrov, Smolotely, Solenice, Stašov, Tochovice, Višňová, Vižina, Vysoký Chlumec, Záluží.Vyberete si, ve které místní knihovně chcete pátrat, kliknete na název obce a už vyhledáváte.

Je to jednoduché- jen se nebát zkoušet nové věci.

Jak vyhledat požadovanou knihu z katalogu?

Vyhledání knihy podle autora nebo názvu v knihovnách

Do připravených polí formuláře zadejte jméno autora nebo název knihy a stiskněte tlačítko HLEDEJ. Pokud vyplníte obě kolonky zároveň, vyhledané výsledky budou splňovat všechna kritéria zároveň a zobrazí méně titulů a přesnější informace. Je možné použít pravostranného krácení slov = nedokončená slova nebo jen první slovo názvu. Pokud neznáte přesně celý název nedoplňujte slova znakem * nebo ?, jinou variantu dotazu použijte při příštím vyhledávání, pokud se to nepodaří napoprvé. Kliknutím na název knihy si zobrazíte katalogizační lístek knihy, na němž zjistíte, zda je to, co hledáte. Pokud nemáte internet, knihu vám mohu při osobní návštěvě vyhledat já.

Odkazy na ostatní městské, universitní aj. knihovny a souborné katalogy v ČR

Datum vložení: 5. 12. 2011 0:00
Datum poslední aktualizace: 1. 4. 2021 21:52
Autor:

ČEZ Distribuce – Plánované odstávky

Odvádění odpadních vod - tiskopisy

Záchranný kruh

dnes, úterý 18. 1. 2022
zataženo 3 °C -2 °C
středa 19. 1. zataženo 3/-2 °C
čtvrtek 20. 1. sněžení 2/-2 °C

Co leden sněhem popráší, to únor s vichrem odnáší.

Na svatého Priska pod saněmi píská.

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.